Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAKI DJ NA WESELE?

Utworzony przez pina007, 27 listopada 2013 r. o 00:11
Myślę że dobry dj to nie tylko puszcza piosenki, ale umie również dobrze zabawić gości. Zobaczcie też dj, który też gra na akordeonie - djselect.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję namiar do dj PROFESJONALISTY! 602 627 574
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zespołów po woli mija na szczęście. My poszliśmy z postempem i na naszym weselu grał Dj Andrzej Szumski, który rewelacyjnie sie w tej roli spełnił. W każdym razie my jesteśmy mega zadowoleni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z mężem wybraliśmy dja z wm studio. na nudę nie można było narzekać, zarówno goście jak i my sami super się bawiliśmy do rana. tutaj macie link ***wmstudio.pl/ , choć nie wiem jak z ich dostępnością, bo z tego co mówili mają pozajmowane terminy na najbliższy czas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jakaś szansa, choć raczej nikła, że Dj Bigbrother będzie miał jakiś termin wolny. Byłoby to wielkie szczęście dla was, bo facet naprawdę fajnie rozkręca imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jakaś szansa, choć raczej nikła, że Dj Bigbrother będzie miał jakiś termin wolny. Byłoby to wielkie szczęście dla was, bo facet naprawdę fajnie rozkręca imprezę.
 Facet jest absolutnie świetny!! Zna się na swoim fachu jak mało kto!! Jego poczucie humoru udziela się wszystkim! Przy tym fajnie ogarnia oczepiny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam DJ Szumek , jest z Lublina :) Grał na moim weselu było super :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DJ SZUMEK tak zdecydowanie to najlpeszy dj na wesele i nie tylko super oprawa muzyczna. Sprzęt wymiata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć :) A sprawdzałaś może na ***s://***gdziewesele.pl/oprawa/dj-na-wesele  Tam znajdziesz obszerny spis dj na wesele z opiniami i cennikiem! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenter muzyczny, dj Big Brother!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj Big Brother widziałam dwa razy. Raz na imprezie plenerowej, a innym razem na weselu u przyjaciółki. Świetnie radził sobie tu i tu. jest wszeschstronny i bardzo bym chciała żeby w przyszłości zagrał na moim weselu. Także Wam polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie Dj Szumek najlepszy !! EVER!!Po prostu facet dka bo wszystko. O muzykę, o oświetlenie, o efekty na sali. Bardzo profesjo alny muzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie Dj Szumek najlepszy !! EVER!!Po prostu facet dka bo wszystko. O muzykę, o oświetlenie, o efekty na sali. Bardzo profesjo alny muzyk.
 Zgadza się!! Ten człowiek na weselu wszystko ogarnie, a gosci po prostu porwie do tańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też potwierdzam, że DJ Szumski jest najlepszy. Co prawda ja bawiłam się przy jego muzyce 3 lata temu, ale myślę, że trzyma fason! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tylko Szumek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DJ Szumek to bardzo fajny DJ na imprezy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gra na weselach to domena zespołu Grupa Muzyczna M&M . Gra na żywo, zarówno instrumenty jak i wokal a dodatkowo także prowadzenie zabawy, sprzęt, który może również ułatwić budowanie atmosfery na imprezach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...